Skoči do osrednje vsebine Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik > O knjižnici > Zaposleni

Zaposleni v Knjižnici Franceta Balantiča Kamnik

  Oddelek Področje dela
Tel. številka
Elektronska pošta
Breda Podbrežnik Vukmir Oddelek skupnih služb Direktorica
01 320 55 84
Breda.Podbreznik@kam.sik.si
Urška Veselko Babnik Oddelek skupnih služb Poslovna sekretarka
01 320 55 85
UrskaBabnik@kam.sik.si
Eva Arnež Oddelek skupnih služb Računovodstvo
01 320 55 85
Eva.Arnez@kam.sik.si
Karmen Bujanič Oddelek skupnih služb Čiščenje  
Miha Romšak Oddelek skupnih služb Hišnik Miha.Romsak@kam.sik.si
Zehra Bećiragić Oddelek za delo z uporabniki Prireditve
01 32 05 587

prireditve@kam.sik.si
Zehra.Beciragic@kam.sik.si

Milena Glušič Oddelek za delo z uporabniki

Informatorka na oddelku za odrasle
01 320 55 80

Milena.Glusic@kam.sik.si
Vika Gujtman Oddelek za delo z uporabniki Informatorka na oddelku za mladino
01 831 12 17
Vika.Gujtman@kam.sik.si
Aleksandra Hadalin Oddelek za delo z uporabniki

Izposoja gradiva
01 320 55 86

Aleksandra.Hadalin@kam.sik.si
Mojca Kosirnik Oddelek za delo z uporabniki Vodja oddelka,
Potujoča knjižnica, informatorka na oddelku za odrasle
01 320 55 80
Mojca.Kosirnik@kam.sik.si
Renata Kralj Oddelek za delo z uporabniki Informatorka na Oddelku za odrasle,
01 320 55 80
Renata.Kralj@kam.sik.si
Erika Poljanšek Oddelek za delo z uporabniki Informatorka na oddelku za mladino
01 831 12 17
Erika.Poljansek@kam.sik.si
Anja Ramšak Oddelek za delo z uporabniki Izposoja gradiva,
01 320 55 86
Anja.Ramsak@kam.sik.si
Maja Šinkovec Rajh Oddelek za delo z uporabniki Krajevna knjižnica Komenda, 
01 834 32 98
Maja.Rajh@kam.sik.si
Sabina Zore Oddelek za delo z uporabniki Informatorka na Oddelku za mladino
01 831 12 17
Sabina.Zore@kam.sik.si
Barbara Petrušić
Oddelek za nabavo in obdelavo knjižničnega gradiva
Vodja oddelka,
nabava gradiva, medknjižnična izposoja
01 320 55 82
Barbara.Petrusic@kam.sik.si
Simona Žibert
Oddelek za nabavo in obdelavo knjižničnega gradiva
Nabava in odpis gradiva, darovi, medknjižnična izposoja 
01 320 55 81
Simona.Zibert@kam.sik.si
Mateja Keber Oddelek za razvoj in čitalnico

Informatorka v čitalnici
01 320 55 83

Mateja.Keber@kam.sik.si
Andrej Kotnik Oddelek za razvoj in čitalnico Vodja oddelka, informator v čitalnici Andrej.Kotnik@kam.sik.si
Tatjana Tratnik Oddelek za razvoj in čitalnico Krajevna knjižnica Šmarca, informatorka v čitalnici
01 320 55 83
Tatjana.Tratnik@kam.sik.si

 

Kontakt

Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik
Ljubljanska cesta 1
1241 Kamnik
E-naslov: mkk@kam.sik.si
Tel.: +386 1 831 12 17 (PON-PET: 9.00-19.00), SOB (8.00-13.00)
        
POMEMBNO: Elektronska pošta ni namenjena rezervacijam gradiva ali podaljševanju roka izposoje za izposojeno gradivo. Za te storitve uporabite spletno aplikacijo Moja knjižnica ali pokličite na navedeno telefonsko številko v času odprtosti knjižnice.

Matična št.: 5543452
Davčna št.: 20620586
TRR: SI56 01100-6000059096 (Banka Slovenije, podračun UJP) - št. velja od 1. 12. 2017.
PIC: 914651025
Akronim: SIKKAM
Več podatkov

Obratovalni čas

  letni poletni
Ponedeljek 09:00-19:00 13:00-19:00
Torek 09:00-19:00 13:00-19:00
Sreda 09:00-19:00 13:00-19:00
Četrtek 09:00-19:00 09:00-15:00
Petek 09:00-19:00 09:00-15:00
Sobota 08:00-13:00 zaprto

(Poletni obratovalni čas od 1. julija do 31. avgusta)

  letni poletni
Ponedeljek 08:00-15:00 13:00-19:00
Torek 08:00-15:00 13:00-19:00
Sreda 13:00-19:00 zaprto
Četrtek 13:00-19:00 zaprto
Petek 13:00-19:00 09:00-15:00
Sobota 08:00-13:00 zaprto

(Poletni obratovalni čas od 1. julija do 31. avgusta)

Ponedeljek 14.00-19.00
Torek 14.00-19.00
Sreda zaprto
Četrtek 9.00-15.00
Petek zaprto
Sobota zaprto

  Letni Poletni
Ponedeljek zaprto zaprto
Torek zaprto zaprto
Sreda 16.00-19.00 13.00-19.00
Četrtek zaprto zaprto
Petek 12.00-15.00 zaprto
Sobota zaprto zaprto

Povezave

NAPOVEDNIK

Zimske počitniške ustvarjalnice
Zimske počitniške ustvarjalnice
6. 02. 2023 11:00 - 15:00
pravljična soba knjižnice
Zimske počitniške ustvarjalnice
Zimske počitniške ustvarjalnice
7. 02. 2023 11:00 - 15:00
pravljična soba knjižnice
Odprtje razstave Ane Zavadlav: Od Cicibana in Cicidoja do Menarta
Odprtje razstave Ane Zavadlav: Od Cicibana in Cicidoja do Menarta
7. 02. 2023 13:00
Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik
Zimske počitniške ustvarjalnice
Zimske počitniške ustvarjalnice
9. 02. 2023 11:00 - 15:00
pravljična soba knjižnice

Facebook